MIT TARTALMAZ?
  • Az Oktatási Hivatal két tanfelügyelőjének szakmai bemutató anyagát az ellenőrzés folyamatáról.
  • Tanácsadói szolgáltatást – szakértőink: Lukács Lászlóné és Vass Katalin, óvodavezetők, köznevelési szakértők, tanfelügyelők
  • Dokumentumsablonokat, ellenőrzési listákat
  • Bemutató videót az ellenőrzésről
  • Gyakorlati tanácsokat tartalmazó felkészítő anyagokat
  • Intézményi önértékelési segédlet - Hamarosan
Érdekel
MIRE LESZEK KÉPES?
  • Átlátni a pedagógiai-szakmai ellenőrzés folyamatát
  • Ütemezni a teendőit az ellenőrzésre való felkészülés során
  • Önellenőrzést végrehajtani
  • Felülvizsgálni dokumentumait
  • Vezetőként segítséget nyújtani pedagógus-kollégáinak
Érdekel
MÁSOK ÍGY HASZNÁLTÁK
„Szeretem, hogy a szerzők kézzel foghatóvá teszik a törvénymagyarázatokat, és kiemelik, hogy ránk, óvodákra mi vonatkozik. A változásokat gyorsan követik az információk, amelyek könnyen kereshetők a termékben. Nagyon fontosnak tartom az esetek bemutatását, mert azok elemzése és összehasonlíthatóvá tétele rendkívül hasznos.”
(Gerzsenyi Imréné, óvodavezető, Rétközberencs)
„A leghasznosabbnak a szakértői előadások online közvetítését találtam. Kezdő intézményvezetőként kiemelten fontos volt számomra a törvényi változások ismertetése. A szakértők tanácsait tudtam hasznosítani a munkám során.”
(Nagy Éva, óvodavezető, Derecske)
HOZZÁFÉRÉS MOST!

Rendelje meg komplex online szakmai segédanyagunkat, vagy próbálja ki díjmentesen akár azonnal!

Kipróbálom az ingyenes verziót
A gomb megnyomásával elfogadja adatvédelmi szabályzatunkat, és önként kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy az abban foglaltaknak megfelelően a Menedzser Praxis Kft. visszavonásig kezelje és tárolja adatait. Hozzájárulása után tiltakozhat személyes adatai kezelése ellen valamint bármikor kérheti adatainak helyesbítését,törlését, korlátozását.
A SZOLGÁLTATÁS ELŐFIZETÉSÉNEK DÍJA 29.900 FT + ÁFA (BRUTTÓ 37 973 FT). A megrendelést követően azonnali hozzáférést kap a rendszerhez.